Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro

  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Dakzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Airconditioning

Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro Rio de Janeiro appartement bevindt zich binnen 16 minuten loopafstand van het Monument van de Volkeren (Etnias) en biedt draadloos internet. Dit appartement is op een welgelegen locatie in Rio de Janeiro, op een paar stappen verwijderd van het Centro Cultural Light gelegen.

Bovendien kunnen gasten gebruik maken van een wellnesscentrum om hen te helpen lichamelijk actief te blijven.

Er is een kitchenette beschikbaar in Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartementen, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen koken.

Dit stijlvolle appartement in Rio de Janeiro ligt in de Rio de Janeiro Centrum wijk van de stad en biedt snelle toegang tot het Historisch en Diplomatiek Museum van Itamaraty, dat op 200 meter loopafstand ligt. Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement is binnen 21 minuten loopafstand van de Sint-Sebastiaankathedraal te vinden. Het duurt niet lang om het Museum voor Moderne Kunst te bereiken, op 2 km verderop. Deze stijlvolle accommodatie ligt op 5 minuten wandelen van het metrostation Presidente Vargas en vrij dicht bij het treinstation Centraal Rio de Janeiro.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro Rio de Janeiro
Apartamento No Centro Do Rio, Metro E Vlt Na Porta E Piscina No Rooftop
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento No Centro Do Rio, Metro E Vlt Na Porta E Piscina No Rooftop

0 m van de accommodatie
Terraco Carioca - Seu Refugio No Centro Do Rio.
Mobiele prijsaanbieding

Terraco Carioca - Seu Refugio No Centro Do Rio.

486 m van de accommodatie
Refugio De Paz E Amor Centro Rio De Janeiro
Mobiele prijsaanbieding

Refugio De Paz E Amor Centro Rio De Janeiro

8.8
Fantastisch 4 beoordelingen
718 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Recreatie

    • Dakzwembad
    • Ligstoelen

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement te vinden?
      Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement is in de Rio de Janeiro Centrum wijk van de stad gesitueerd, binnen 16 minuten loopafstand van het Monument van de Volkeren (Etnias).
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van dit stijlvolle Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement?
      Populaire plekken in de buurt van dit stijlvolle Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement zijn onder andere het Museum voor Moderne Kunst, het Monument van de Volkeren (Etnias), de Sint-Sebastiaankathedraal.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Confeitaria Colombo en Rio Scenarium restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ape De 2 Quartos Com Piscina E Academia, Em Frente Ao Metro Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten